Цитати

Гора ЛопатаПАМЯТАЙМО, УКРАЇНЦІ-ХРИСТИЯНИ !!!
 «Такою є воля Божа: Він бажає, щоб ми усе отримували через Марію. Якщо згодом одержуємо якусь надію, якусь ласку, якийсь спасенний дар, знаємо, що Їй цим завдячуємо»

     (Св. Бернард)

«Божа Мати, моє спасіння є запевнене, коли я покладуся на Тебе, й мені нічого боятися, коли Твоя опіка є наді мною, бо почитання Тебе – це сильна зброя, яку Бог дає в руки лите тим, кого хоче спасти»

                                                                                                                                        (молитва Св. Йоана Дамаскина)

«Бог не дасть нам спасіння без заступництва Марії не тому, що не може цього зробити, а тому, що не бажає спасати без Їі заступництва. Як новонароджена дитина не може жити без опікуна, так ніхто не може бути спасенний без опіки Марії».

         (Св. Єронім)

«Все упованіє моє на тебе, мій пресвітлий раю, на милосердіє твоє, все упованіє моє на тебе, мати, возлагаю. Святая сило всіх святих, пренепорочная, благая!»

   (Т. Шевченко)

«Набожність до Пречистої Діви є знаком вибрання до Неба»

   (Св. Йоан Дамаскин)

 “Душа почувається затишніше, коли йде дорогою, вказаною Ісусом і Його Матір’ю”.

(Папа Пій XII)

«Марія наближається до нас, бере за руку і вчить жити так, як Вона Сама жила на землі коло Свого Сина. Ось у чому наука Вервиці та таємниця її успіху: вона “вводить нас в живий контакт з Ісусом через Серце Його Матері»

 «Вервиця є моєю найулюбленішою молитвою»

(св. Папа Іван Павло II)

 


 

Навколишнє середовище – це спільне благо, спадщина всього людства і спільна відповідальність усіх» (енцикліка «Laudato Si, 95)

«захист усіх створінь – вияв любові і піклування про життя» (LS 213)

«захист Божого світу – суть чеснотливого життя, не є ані чимось факультативним, ані другорядним аспектом християнського життя» (LS 217)

“Збереження Божого створіння – природи належить до сутності Церкви і становить один із пріоритетних напрямків євангелізазації на порозі третього тисячоліття”

(Постанова екологічних консультацій Ради Єпископських Конференцій Европи – 1999-2004рр)


 

«Любов до Бога і Батьківщини – це дві найбільші любові кожної благородної душі»

                                                                                                                                                       (Папа Пій ХІІ)

 

«Справу Церкви від національних первнів неможливо відділити. Так було століттями, так є і тепер. Хто є українцем-християнином, той є теж українським патріотом»

 «Любов до України оперта на любові до Бога».

(Патріярх Йосиф Сліпий)

 

«Ми повинні своєю смертю вчити майбутніх, як жити»

                                                                                                                                                                            (Леся Українка)

Патріотизм – це не якась чисто політична справа, але справжня християнська чеснота, що випливає з 4-ої Божої заповіді»                                                                                                                                        (о.Іриней Назарко, ЧСВВ)

 

Християнин повинен любити всіх людей, але це не перешкоджає, що найпершою любов’ю має любити свою родину і свою вітчизну. І як любов до ближнього не противиться любові до родини, так не противиться і любові до вітчизни. Християнин може і повинен бути патріотом                                                      

           (Митрополит Андрей Шептицький)

… і най ці слова ще більше заохочують до святости кожного з нас (молодих українців-християн), щоб добрим словом і наполегливою працею доказати свою любов до Бога і Пречистої Діви Марії та випросити МИРУ і спасіння для нашого рідного багатостраждального народу !

One thought on “Цитати

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *